August 2012

everything happens for a reason...

20. august 2012 at 23:30 | Cathie. |  DIARY
Vlastně ani nevím, jak bych mohla začít... Zaprvé jsem se vám všem chtěla omluvit za to, že jsem tu nebyla tak dlouho a neozvala se a to jsem říkala, že se brzo vrátím a pořád jsem slibovala, že se polepším a opravdu jsem ukládala fotky a šlo mi to i celkem rychle, ale pak přišla dovolená u moře a celé mi to zpomalila. Teď jsem týden strávila v zemi, kde jsem se narodila a na cestě zpátky vlakem, což byla opravdu dlouhá cesta jsem měla spoustu času na přemýšlení, jak budu pokračovat s blogem a s tím vším. Neoznamuje se mi to snadno, ale myslím, že přišel ten pravý čas na to něco změnit... v podstatě ukončit jednu část mého světa, ve kterém žiju a tím je blog... Už předem vím, že tenhle článek bude asi nejdelší ze všech, ale nežádám po vás, abyste si ho přečetli celý :D
Tenhle blog jsem se rozhodla založit na začátku prosince a opravdu jsem neváhala ani na minutu, protože jsem věděla, že dělám správnou věc. Předtím jsem měla několik měsíců dlouhou pauzu a plánovala jsem se vrátit na blog o PLL, ale 5 kluků změnilo můj názor. Poprvé když jsem nějak na začátku podzimu slyšela song What Makes You Beautiful, strašně jsem se do ní zamilovala, ale problém byl, že jsem nevěděla, kdo ji zpívá a vlastně jsem nevěděla ani její název, tak jsem na ní na nějakou dobu zapomněla. A pak jsem ji objevila na youtube a poprvé jsem taky "poznala" ty úžasné osoby, které mi změnily život - Harry, Niall, Liam, Zayn a Louis. Od té doby jsem měla nutkání se kouknout na všechna jejich videa a u každého se moje láska k nim zvyšovala. Vždycky mě dostával ten Harryho cute pohled a ty jeho úchylné momenty nebo ta Niallova chuť k jídlu a ten moment, když hraje na kytaru. Dále Liam s jeho roztomilostí, "fobií" na lžičky a twitcamy, Louis, který nás vždycky dokáže rozesmát a pořád spícího Zayna, který dokáže být jak tichý, tak zároveň crazy. :D Jejich songy mě naprosto dostaly, jak jsou dokonalé a k tomu ty jejich úžasné hlasy. Dokázala bych je všechny popsat na několik článků, ale to bychom tady byly do rána :D. Pamatuju si, jak jsem s nima prožívala všechny jejich výhry i prohry, i když jich bylo málo a taky jejich rostoucí úspěch a jsem na ně opravdu pyšná, kam až to dotáhli :). Nedělala jsem chybu, že jsem si ten blog zakládala a nemyslím si to ani teď :).
A teď se k tomu dostáváme. Já ty kluky opravdu miluju strašně moc, protože mě dělají šťastnou, ale už o nich prostě nezvládám mít blog. Nekončím s nima, končím s blogem... Tenhle rok mě čeká prvák a jelikož chodím na německý gympl, tak to bude o to těžší, protože budeme mít více předmětů v němčině a taky se spojíme do třídy s německými žáky. Můj dalo by se říct nejlepší kámoš odjel na půl roku do Ameriky a nejlepší kámošky jsou asi rozhádané a celé léto jsem se ani s jednou z nich neviděla, takže nevím, jak to bude vypadat a škola nám začíná už tohle pondělí. Navíc se bojím, že budu mít zase výuku do čtyř a než dorazím domů, tak už bude šest. A od druháku se nám budou počítat body na maturitu. Největší problém mi ale dělá to, že já vůbec nemám tušení, jakou práci budu v budoucnu mít a to mě opravdu trápí. Skoro každý ví, co bude dělat, ale já nevím nic a moc času nemám. Kluci toho mají den ode dne čím dál více novinek a já už ani tak nemám čas ukládat staré fotky, protože se připravuju do školy a já prostě nebudu mít vůbec čas, když se budu skoro každý den vracet domů pozdě, dělat si úkoly, učit se a k tomu hledat novinky. Zkusila jsem adminku, ale dopadlo to no... nijak vlastně. Se spoluadminkami mi to prostě nevychází, ale i tak bych tu už asi nemohla být...
A já už prostě vím, že tady se moje cesty s blogem rozchází. Cítím to. Na blogu.cz jsem strávila zhruba 3 roky a vystřídala jsem těch blogů hrozně moc, ale tady na tomhle se mi to líbilo nejvíc. Mrzí mě, že už skoro za 4 měsíce by tomuto blogu měl být rok... ale co nadělám. Na žádném blogu jsem nevydržela rok. Celý tenhle blogový svět se změnil. Kopíráci tu budou stále, ale jsou tu i noví lidé, kterým jde o to, aby se jejich blog rychle proslavil a chtějí velkou návštěvnost atd. Pořád tu jsou ale lidé, kteří si tu návštěvku tvrdě odedřely a plně si ji zaslouží :) Tady jsem měla asi největší návštěvnost, ale o to mi ani tak nešlo. Šlo mi o lidi, co sem chodí a byla jsem ráda za to, že se vám tady líbilo a chodili jste sem rádi. Za celou dobu jsem tu poznala úžasné lidi, na které nikdy nezapomenu.
Nejdřív to byla Smooly, kterou jsem poznala na svém prvním blogu a opravdu jsme si rozumněly. Měli jsme stejné zájmy, ale bohužel jsme si přestali psát po tom, co si měla dlouhou pauzu a když ses vrátila, tak si po několika dnech přestala přidávat články a už ses na blogu nikdy neobjevila...
Dále jsem na svém prvním blogu poznala Peťu - Carry, se kterou si píšu i teď :). Prožily jsme toho opravdu hodně, ještě si pamatuju, jak jsme chtěli ve stejný den skončit s blogem a další den jsme ten článek obě zrušili :D Jak jsem ti to předtím říkala? Blob :D ježiš a jak jsme si videokamerovali na skypu a ani jedna nikdy nic neřekla a ty ses mi smála, že dělám ty krabice :D no jsem ráda, že po tom, co se stálo, se to vlastně díky Matě vyřešilo a obě jsme si vlastně mysleli to samé a jsem ráda, že jsme zase v kontaktu :)
Dostáváme se ke gumimacikovi Matě - Bails :D s tebou se znám něco kolem 2 let tuším? Nevím to jistě :D Měla jsi tehdy blog o Demi myslím :) S tebou byla a bude vždycky sranda :D Máme toho taky hodně společného! A po tom půl roce, co jsme si nepsali, tak jsem opravdu ráda, že jsi mi napsala, když já jsem k tomu neměla dost odvahy. Vlastně bych řekla, že jsme se nikdy pořádně nepohádali :D No teď to je zase jako dřív, vždycky mi dáváš dobré tipy na filmy a někdy mě dostává, kolik už máme milenců :D nechci to ani počítat :D disco, party eeej :D taky jsi skvělá spisovatelka a už se těším na ten tvůj další příběh, který je trochu psycho :D :)
A nakonec se dostáváme ke člověku, kterého jsem poznala na tomhle blogu a který mi svým způsobem změnil život a to je Niky. Vlastně jsme se znali už dřív jako affs na naších starých blozích a nelituju toho, že sis mě tehdy přidala na skype :) Vždycky mě dostávaly ty naše plány ohledně svatby, výletů, Číny, Aljašky, Jackieho. Jak jsme spolu vždycky sledovali ty deníčky, live přenosy kluků a ostatní videa :D Dala jsem ti hodně přezdívek a nepamtuju si, kolik jich bylo :D Dokázala jsem se ti svěřit se vším a vždycky si mi ve všem pomohla a za to jsem ti vděčná :) Nikdy na to naše nekonečné ponocování nezapomenu :D těch momentů s tebou bylo opravdu hodně, že by se to sem nevešlo :D a nezapomínám ani na ty věnované dopisy a dárky :) dokázala si mě rozesmát :D a to nejenom čínskými dopisy :D nikdy bych na tebe nezapomněla a nevyměnila tě za nikoho :) A taky ti řeknu, že píšeš jedny z nejlepších ffek a miluju tvé scény (no víš jaké) a pak ty dráma samozřejmě ! :D PS: Já tě sleduju. ! :D mrzí mě, jak to s náma dopadlo... vlastně ani nevíme, proč to už není jako dřív a já se ti chci omluvit za ty věci, co jsem ti neřekla a udělala... doufám, že si jednou najdeme cestu zpátky :) ty staré časy mi opravdu chybí...
Takže to jsou lidi, kteří mají/měli speciální místo v mém srdíčku a které bych rozhodně nechtěla ztratit :) jako HeW, LoLa, Weni, Endííí, susan a všechny ostatní, se kterýma jsem byla kdy affs a se kterýma jsem si psala :)
Uznávám, že jako malá jsem možná byla trochu roztomilá, ale teď? :DDDDDD No každopádně ty roky na blogu byly úžasné a tenhle rok je zatím snad ten nejlepší vůbec i co se týče mého osobního života ve škole a taky doma. Konečně jsem jela za mým bratrancem, kterýho jsem neviděla už 4 roky a který mi vždycky rozumněl. A taky jsem se těšila na svou babičku, která mě v dětství vychovávala, když musela máma pracovat. Nikdy bych ji nechtěla ztratit... Dokonce jsem se byla podívat na panelák, kde jsem kdysi bydlela s tátou, který se mi už neozval několik let... no ale to nesouvisí s tímhle... poslední dobou se ze mě stává strašný knihomol :D teda minulý rok jsem jím začala být, ale teď jsem snad větší :D dokážu knihu přečíst i za den :D nedělá mi to problém :D a to všechno začalo minulý rok, když jsem dostala do rukou knihu Pád a naprosto se do toho příběhu zamilovala :D Daniel and Luce forever !! další knihy co stojí za to je Vampýrská Akademie !! Já jsem do tý série tak poblázněná a teď do druhé série a hlavně do Adriana a Sydney !! :) Další knihy co mám teď v plánu je Splynutí (Série Vlci z Mercy Falls) - jedna z nejlepších sérii opět :) Dále doporučuju Školu noci, Zář, Sukubu a Zavrženýho :)
It's hard to say goodbye. Vím, že prvních pár týdnů, měsíců bude bez blogu těžkých, ale věřím, že to zvládnu. S netem se ale neloučím, pořád budu na Twitteru a na YouTube, kam začnu opět přidávat. Another part of my life ends right now... Nevím, jestli byste mi věřili, ale já při psaní tohodle článku brečela a dokola si pouštěla Moments... :') Kluky stále miluju stejně a nemůžu se dočkat jejich nového alba. :)!
A pokud hledáte novinky o 1D, tak se koukněte na blog dvou úžasných holek, které mají snad všechny informace a opravdu si dávají na blogu záležet :) Rozhodně ten nejlepší existující blog o 1D - onedirectionweb.blog.cz ! :)

Skype - ksenijagoncharova

A nějaké songy, které nikdy u deníčku nezapomínám přiložit :D

One Direction - Moments (tenhle song mě vždycky dokáže rozbrečet :'))

Justin Bieber - Believe (miluju ho a to album

Taylor Swift - We Are Never Ever Getting Back Together (nový song od Tay, nemůžu se dočkát nového alba

Maroon 5 - Payphone (další skupina, kterou doporučuju