May 2012

1D » DVD Watch Party!

31. may 2012 at 17:13 | Jou^ |  1D - VIDEOS
Wuhůů!:) Takže jak už doufám mnozí ví, kluci budou mít dnes twitcam ♥ strašně se těším! Ještě hodinu a něco :D♥ Tady je video, kde nás kluci informují :) takže všichni koukat a já z nich asi odpluju :D*
Dnes v 18:30!:)

One Direction Confession: BONUS

30. may 2012 at 20:31 | Jou^ |  Z - VIDEOS
Né! Paule!:D Naštval mě! Ale jako Zayn mě taky pobavil!:D♥
Asi sepíšu petici, přece jen bylo by to fér, ale když Paul takhle!:D
Jinak je to bonusové video :)

Up All Night Live DVD AUDIO

30. may 2012 at 16:53 | Jou^ |  1D - VIDEOS
Ták se objevily konečně písničky z DVD ♥ Jsou dokonalé :) bože, u všeho se mi zastavuje dech ♥
Je jich sice jen pět, ale brzy snad budou další :))
PS: Kluci by zítra měli dělat twitcam ♥ snad to u nás bude někdy odpoledne, na netu jsem viděla, že psali o půl 6 večer v UK, ale ještě se kouknu a dáme vám sem s Cathie podrobnosti :)
A nakonec Torn :) rozplívám se ♥

Niall Horan → Interview on 92ProFM

30. may 2012 at 16:41 | Jou^ |  N - INTERVIEWS
Objevil se nový rozhovor s Niallem, ptají se ho tam na to, jestli se cítí víc, jako Američani a něco s Obamou. A na víc věcí.
Nemám teď něják čas, musím se učit, tak jsem poslouchala jen kousek... Dneska jsem zmohlá po těláku :D
A děkuji opět za krásné komentáře k jednodílce o Harrym, moc mě potěšili :)

Harry Styles on BBCR1 May 28, 2012

29. may 2012 at 20:53 | Cathie. |  H - VIDEOS
Harry se včera objevil v rádiu BBC Radio 1 :) Rozhovor s Nickem byl přednahraný :)

@freakmoriceband covers one direction's "more than this"

29. may 2012 at 18:27 | Cathie. |  1D - VIDEOS
Skupina Freak Morice udělala cover na písničku More Than This :) mě se to docela i líbí :)

North America Tour (2012) » New Jersey

28. may 2012 at 17:56 | Jou^ |  NORTH AMERICA TOUR - 2012
Fotky a videa z předvčerejšího koncertu :) Stále si musím pouštět EAY :D Loui v 0:06 ♥ miláček :D a Niallovi výrazy :D
A jak odpovídají na otázky z Twitteru :D Liamův taneček, Louiho hvězda ♥, Niallův skok a jak si lehne :D [kapřík na suchu :D♥], Harry a Zayn slaďoušci, ňuňu ♥ no prodtě umírám z nich :)
Cathie.: Nahrála jsem do galerie ještě fotky, které jsou v docela dobré kvalitě, takže se určitě podívejte ! Je jich přes 70. Absolutně miluju tu Zanyovu mikinu !! :)30~101.jpg.62~30.jpg.66~28.jpg.72~24.jpg.78~20.jpg
Tours » North America Tour (2012) » 25th May - New Jersey [78x]

One Direction → Hollywood TV

28. may 2012 at 15:56 | Jou^ |  1D - VIDEOS
Jedno video před koncertem kluků v NY. Kluci jsou tam jen na začátku, když nastupují do auta, i tak jsem umřela :D♥ a hlavně tam vidíte neuvěřitelné množství fanynek :) oni jsou prostě skvělí :)♥

Niall Horan → A Fan Interview

28. may 2012 at 15:51 | Jou^ |  N - INTERVIEWS
Dokonalý rozhovor s fanynkou ♥ jak jí závidím :) nemůžu z výrazu Nialla, když se ho ptá, jestli ví, že zde mají Nandos :D A pak Loui: Niall, we just said in an interview that you slept with Carly Ray Jepsen! A pokud slyším dobře, tak Niall radši kočky jo?:D♥ Miláčkové :)♥ a Niallův smích :)


We Are Never Alone [Harry]

28. may 2012 at 13:02 | Jou^
Takže mojí milí :) napsala jsem novou jednodílovku s Harrym, nebudu k tomu něco něják psát, je divná a nelíbí se mi :D.
Je napsaná více méně pro mou milovanou Cathie :) jí se líbí no, jsem zvědavá na Vás, každopádně třeba si jí někdo přečtete.
Dneska mám totiž šíleně úžasnou náladu!:D Pokud moje úžasný prázdniny výjdou, tak všichni uvidíte!:D♥


Neříkám, že nechci umřít. Jen nechci být u toho, až se to stane.
Slova útěchy a nenávisti proplouvala mou myslí a zaplnila každý kousek mého těla. Na každém kroku mě pronásledovaly pohledy plné nenávisti, výsměchu a nepochopení. Jedinou poslední věc jsem dokázala pochopit… Tedy vlastně ne, netušila jsem, proč něco takového dělám. Vlastně jsem si nepamatovala na nic. Na nic do doby než se mě celá moje rodina zřekla. Jen kvůli…
Slzy mi stékaly po tváři. Otevřela jsem pusu, ze které nevyšlo nic. Cítila jsem další kopanec do břicha a bolestivý tlak na noze. To mě donutilo. Nevykřikla jsem, jen jsem se pokusila bránit, ale marně. "Prosím," zasténala jsem. Přes proud slz jsem neviděla, ale slyšela nadávky a smích. Netoužila jsem vidět, chtěla jsem jen sama umřít… Na ulici bez okolních čumilů a…Další rána. Najednou mi docházelo, že už brzy všechno skončí a přitom si na nic nepamatuju. Toužila jsem po lásce a poslední vzpomínce na ní.

"Sophie! Stůj!" slyšela jsem hlas smutných rodičů. Nikdy jsem nebyla dítě, které sedí doma a hledí do knížek. Byla jsem drzá, hyperaktivní dívka, která se ničeho nebála. Snad jen trochu poslouchat rodiče jsem mohla...

Běžela jsem. Bosé nohy tiše dopadaly do zelené trávy, která se táhla přes celý palouk až k domu. Viděla jsem siluetu muže, která se hnala za mnou. Najednou mě jeho silné a jisté ruce chytly kolem pasu a svalily jsme se do trávy. "To už nikdy nedělej! Rozumíš?" podívala jsem se do těch nejkrásnějších očí na světě a začala se smát. Prstem jsem se dotkla jeho nosu a ruce zabořila do jeho kudrnatých vlasů. "Nikdy bych nedovolil, aby se ti něco stalo, Sophie," zašeptal a políbil mě.

23rd May - Men in Black 3 Premiere - Videos

27. may 2012 at 16:59 | Cathie. |  1D - VIDEOS
Před chvíli jsem vám tu přidávala fotky z premiéry Men in Black 3 a teď tu mám interview a videa :) První interview je s Bradem Blanksem, kde se jich stačil zeptat, jaké jsou americké holky a taky se tam o nich bavil s Nicole :) V dalším můžete Zayna vidět, jak podtvrdí, že chodí s Perrie tím, že se nepřihlásí :D a nakonec jsou tu nějaké záběry z koberce :)

23rd May - Men in Black 3 Premiere - Photos

27. may 2012 at 16:37 | Cathie. |  GALLERY UPDATES
Konečně jsem nahrála do galerie fotky z premiéry filmu Men in Black 3 v New Yorku, které se kluci zúčastnili :) Můžete je tam vidět sladěné v černo-bílých oblecích a s pistolkami :D nejlepší je Harry, jak má tu minipistolku a potom ty jejich postoje :D fotky jsou v HQ a je jich přes 80, takže určitě stojí za pozřetí :) Za chvíli vám tu přidám i videa a interview :)
source: onedirectionfans.net

03~524.jpg.07~356.jpg.40~66.jpg.64~31.jpg.62~31.jpg
Appearances & Events » 2012 » 23rd May - Men in Black 3 Premiere, NYC [86x HQ]

Zayn Malik and Liam Payne - Radio Interviews

26. may 2012 at 19:07 | Cathie. |  1D - INTERVIEWS
Objevily se 2 rozhovory se Zaynem a Liamem s různými rádii :) První tu máme Zayna, kde mluví hlavně o albu, jejich úspěchu. turné v Americe. Říká tam, že se rád vrátí do LA, New Yorku atd. Dále se tam zmiňuje o Live Tour DVD, dalším albu a taky o vztahu s Perrie z Little Mix. Je tam toho více, ale nebudu vám to všechno vypisovat :)

Další interview je s Liamem :) Mluví tam o tom, že za chvíli budou mít koncert ve Fairfaxu, o arena turné, koncertech atd. Nejlepší, jak tam říkají, co by si měli přát na koncertech :D Ten chlap se ho potom ptá i na kluky. Dále se ho tam ptá, jak si perou oblečení na turné atd.

The Adventures Of ONE DIRECTION → New Zealand

26. may 2012 at 14:17 | Jou^ |  1D - VIDEOS
Dokonalé video :D♥ Loui - mrkvičkový dort, Niall - dort [hledala jsem na jaké motivy, mělo by to být TOHLE], Zayn - zebru, Liam - Toy Story a Harry něco s číčama. Je to krásný :D♥ ta zebra mě dostala :D a jak tam pak Zayn předvádí Liama...:D strašně se mi to video líbí, jak jim tam pořád něco dávají :D je to milé :)♥

One Direction Clears Rumors

26. may 2012 at 14:13 | Cathie. |  1D - VIDEOS
Objevilo se jedno video, kde se kluci bavili o nemoci zvané Chlamydia, o pozadí :D a nakonec taky o údajném vztahu Nialla se zpěvačkou Carly Rae Jepsen.

24th May - Virginia

26. may 2012 at 13:16 | Jou^ |  NORTH AMERICA TOUR - 2012
Všechny videa a fotky jsou neuvěřitelně úžasné ♥ u SYT a všechno :) určitě koukněte!:)
A Irish Dancing ♥ áwww :) nemůžu z nich :D a s tím "mimčem" :D
2_39.jpg 2_41.jpg 2_45.jpg 2_51.jpg 2_52.jpg
source: facebook.com, onedirection-photos.com


22th May - Connecticut

25. may 2012 at 18:37 | Jou^ |  NORTH AMERICA TOUR - 2012
Konečně přidávám fotky z koncertu, který byl 22.5. v Connecticatu, doufala jsem, že se objeví ještě nějáké, ale nic jsem nenašla tak přidám aspoň tyhle fotky a videa :)
Strašně sladcí tam byli a všechno se jim povedlo :)♥
source: facebook.com, onedirection-photos.com
1_2~1.jpg 1_30~0.jpg 1_41.png 1_19~1.jpg 1_15~0.jpg


One Direction - VEVO GO Shows: WMYB & Behind The Scenes

25. may 2012 at 6:51 | Jou^ |  1D - VIDEOS
Objevily se dvě nová videa na VEVO :)
Obě jsou naprosto úžasné, WMYB se jim strašně povedlo...♥
Jóó a Loui s Liamem :D s tím kečupem :D a takový neviňátka :D♥


One Direction » Live DVD in Paradiso

23. may 2012 at 20:38 | Jou^ |  1D - VIDEOS
V Amsterdamu se promítalo DVD, strašně jim závidím :) jsou tam celkem pěkné záběry, to poslední video je asi nejlepší. Mluví tam fanynky a jsou z toho paf, já bych taky byla a budu :D♥
Bylo tam asi 1500 fanoušků :)
PS: Strašně Vám všem děkuji za nádherné komentáře k jednodílce, strašně moc mě potěšili, avšak i nadále jsem jiného názoru :D. Vážně přemýšlím o další, ale nevím, jestli by o ní někdo stál. No uvidíme :))

Další videa v celém článku.

Zayn and Perrie kissing in London

23. may 2012 at 19:51 | Cathie. |  GALLERY UPDATES
Omlouvám se za mé opětovné zpoždění, ale šli jsme na nějakou přednášku :D no každopádně se dneska objevily fotky z Londýna v poslední den, když kluci odlétali do Ameriky. Poznám to podle oblečení :) Můžeme na něm vidět Zayna a Perrie ze skupiny Little Mix. Už delší dobu se spekulovalo, že spolu něco mají, ale byl to jenom drb, protože Perrie před půl rokem přiznala, že se chce hlavně soustředit na X Factor. Zayn to nevzdal a když se vrátil z Ameriky nějak v dubnu, tak se spolu začali scházet (spekulovalo se o tom) a najednou se objevily fotky, kde je můžete vidět spolu a jak si dokonce dávají pusu. Perrie přiznala, že neví, kdy bude jejich vztah oficiální, ale prý to bude někdy, až se Zayn vrátí z Ameriky :) Každopádně ty fotky jsou děsně rozkošné a hlavně ta na koloběžce :))

01~654.jpg.02~578.jpg.03~522.jpg.04~450.jpg.05~417.jpg
Candids » 2012 » 20th May - Zayn and Perrie in London [5x]